Polski Związek Firm Deweloperskich Skontaktuj się z nami:+48 533 508 070+48 42 250 55 55aleksandria@mermaid.pl

Lokalizacja

Zacisze w środku miasta

Osiedla Aleksandria II zlokalizowane jest w Aleksandrowie Łódzkim przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego. Aleksandrów Łódzki oddalony jest o zaledwie 20 minut od Manufaktury - centrum intensywnie rozwijającej się stolicy województwa – miasta Łodzi, przy czym granica administracyjna pomiędzy miastami przebiega zaledwie 300 m od kompleksu.

Zamieszkaj w parku

W odległości 1,5 km znajduje się wjazd na zachodnią obwodnicę Łodzi, dzięki czemu każdy z mieszkańców osiedla będzie mógł bardzo szybko do samej Łodzi jak również dojechać na autostrady A1 i A2.

Na terenie miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla z jednej strony jest pełna infrastruktura niezbędna do wygodnego życia: wiele sklepów, centrów sportowych, szkoły, przedszkola i żłobki, a z drugiej strony osiedle otoczone jest przez otwarte tereny zielone, po których można spacerować, czy przeżywać dziecięce przygody. Dla osób ceniących aktywny tryb życia w okolicy znajdzie się pływalnia, liczne boiska, hala sportowa czy położony w pobliżu Zalew Zgniłe Błota.

28, Piłsudskiego, Aleksandrów Łódzki, Łódzkie, 95-069, Polska.

Zobacz trasę w Mapach Google