Polski Związek Firm Deweloperskich Skontaktuj się z nami:+48 533 508 070+48 42 250 55 55aleksandria@mermaid.pl

O deweloperze

Na rynku nieruchomości biurowych i mieszkaniowych działamy od 1999 roku. Dotychczas zrealizowaliśmy z sukcesem wiele projektów na rynkach łódzkim i warszawskim:
- przeprowadziliśmy rewitalizację zabytkowych i postindustrialnych budynków przekształcając je w spełniające najwyższe standardy biurowe nowoczesne obiekty takie jak biurowiec Cross Point A powstały w miejscu Zakładów Włókienniczych A. Próchnika w Łodzi, Pałac Młodziejowskiego przy ul. Miodowej 10 na Starym Mieście w Warszawie, biurowiec przy ul. Jasnej 26 w Warszawie powstały w miejscu Hotelu Victoria zburzonego w czasie II wojny światowej,
- wybudowaliśmy nowoczesne kompleksy biurowe - Cross Point w Łodzi, oraz Libra Business Centre w Warszawie,
- wybudowaliśmy również osiedla mieszkaniowe – River House w Warszawie, Osiedle Aleksandria I w Aleksandrowie Łódzkim, oraz Osiedle Tatrzańska i Nad Jasieniem w Łodzi.

Zespół specjalistów

Kompleksowa obsługa inwestycji jest możliwa dzięki skoordynowanej pracy naszego starannie dobranego zespołu specjalistów z takich dziedzin jak: analiza finansowa inwestycji, ocena projektów inwestycyjnych, zarządzanie projektami, inżynieria, prawo, sprzedaż i marketing.

Nadzór budowy

Przy każdej z inwestycji nasi specjaliści wspierani są dodatkowo przez zespół wysokokwalifikowanych i doświadczonych inspektorów nadzoru budowlanego, którzy dbają o jakość i bezpieczeństwo prac budowlanych, realizowanych przez Generalnego Wykonawcę.