Polski Związek Firm Deweloperskich Skontaktuj się z nami:+48 533 508 070+48 42 250 55 55aleksandria@mermaid.pl

O inwestycji

Poczuj …przyjemność mieszkania

Osiedle Aleksandria II stworzą łącznie trzy nowoczesne, pięciokondygnacyjne budynki wielorodzinne, wzniesione na działkach o łącznej powierzchni 10 049 m2. Budowa kompleksu przebiegać będzie etapowo. W I etapie zostanie wybudowany jeden budynek mieszczący 44 mieszkania, w następnych powstaną dwa budynki, z kolejnymi 100 mieszkaniami.

Szeroka oferta

Projektowane mieszkania (od 1- do 4-pokojowych) o powierzchni od 36 m2 do 94 m2 posiadają balkony. Wewnętrzna struktura pomieszczeń uwzględnia podział na część dzienną i nocną, natomiast układ ścian konstrukcyjnych umożliwia indywidualną aranżację wnętrz, dostosowaną do upodobań przyszłych mieszkańców. Każde z mieszkań będzie miało zapewnioną komórkę lokatorską na piętrze.

Dostęp do garaży

Nie powinni się martwić właściciele aut – specjalnie dla nich zaplanowaliśmy garaże wielostanowiskowe w parterze bloków jak również, dodatkowo miejsca postojowe na terenie osiedla.

Przestrzeń

Przestrzeń pomiędzy budynkami wypełnią wewnętrzne dziedzińce wraz z atrakcyjnymi placami zabaw, otoczone zielonymi skwerami i alejkami. System monitoringu zapewni mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa i prywatności. Oprócz estetycznej, kolorowej i harmonizującej z otoczeniem elewacji, atutem osiedla jest jego funkcjonalność, a zwłaszcza pełne dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Spokój przede wszystkim

Osiedle Aleksandria jest wymarzonym miejscem dla rodzin oraz wszystkich osób, ceniących bezpieczeństwo, wygodę, estetyczną architekturę oraz spokój z dala od wielkomiejskiego zgiełku.
Lokalizacja

Inwestycja Aleksandria II

2024
Oddanie I faza
3
Budynki
44
Mieszkania - I faza
29
Miejsc
garażowych - I faza
15
Miejsc
Postojowych - I faza

Chcesz wiedzieć więcej?

Masz pytania odnośnie naszej oferty? Odezwij się do nas, a wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

Skontaktuj się z nami