Pozwolenie na użytkowanie dla budynku B Osiedla Aleksandria II
Miło nam poinformować, że w dniu 13 maja Budynek B inwestycji Osiedle Aleksandria II uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Oznacza to, że zakończył się proces realizacji budynku i został on oficjalnie dopuszczony do użytkowania. To ważna wiadomość przede wszystkim dla przyszłych mieszkańców, którzy już wkrótce będą mogli rozpocząć nowy etap w swoich mieszkaniach. Uzyskanie pozwolenia na użytkowanie potwierdza, że budynek spełnia […]

